> PRACA > Kraków

Electronics Engineer EMC / Inżynier Elektronik EMC w Kraków, Małopolskie sprżedam

Twoje obowiązki: Analiza dokumentów technicznych pod kątem badań elektrycznych/EMC według standardów w branży automotive Udział w przeglądach projektu, analiza schematów pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej Nadzór i tworzenie specyfikacji testów/badań i scenariuszy testowych Wykonywanie testów z zakresu badań elektrycznych /EMC dla produktów/narzędzi Analiza problemów występujących podczas badań EMC, współpraca przy ich rozwiązywaniu. Koordynowanie oraz planowanie działań badawczych w ramach projektu, tworzenie procedur badawczych Badanie i opracowanie specyfikacji środowiskowej dla testów oraz tworzenie kwalifikacyjnych raportów Tworzenie sprawozdań z badań, raportowanie występujących problemów Współpraca z Inżynierami oprogramowania i Inżynierami elektronikami Przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku (Worst Case Analysis, FMEA) Jeśli jesteś osobą, która posiada: Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewne) Co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w przemyśle, najchętniej w branży automotive Doświadczenie w przeprowadzaniu badań środowiskowych, testów EMC Dobra znajomość języka angielskiego Zdolności analityczne. Systematyczność. Oferujemy: Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku Liczne Szkolenia Dostęp do Funduszu Socjalnego Prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny Karta Multisport Elastyczne godziny pracy Pracę w przyjaznej atmosferze

Detale ogłoszenia: Electronics Engineer EMC / Inżynier Elektronik EMC
Sprzedawca: Merit Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków